top of page
20220406_121014.jpg

BAO SHOP

BAOshop má za cieľ podporiť činnosť občianskeho zduženia Baobab predajom produktov, ktoré však prinesú radosť a úžitok aj Tebe. Naše BAOponožky nesú posolstvo – že je OK byť iný. Deti s viacnásobným znevýhodnením sú INÉ ako zdravé deti. BAO ponožky sú pestré. Nesú na sebe veľký symbol BAOBAB. BAOBAB je mohutný strom – my v ňom vidíme mohutnosť inakosť a čas. Tak, ako keď sa narodí dieťa s viacnásobným znevýhodnením, a mohutne zasiahne svojím príchodom do života rodiny a zmení ho. Inakosť  lebo stále budú iné, nebudú ako zdravé deti, stále budú v niečom potrebovať pomoc a podporu, a ČAS - Lebo pokroky sa dejú pomaly, a deti so znevýhodnením potrebujú čas, veľa času, aby sa niečo naučili. Ale keď im ho dáme, úspech sa dostaví.

 

Naše ponožky sú pestré, nesú odvážne a pestré farby...sú také iné. Majú na sebe vlny – ako život sám, raz si hore, raz si dole. A hlavne nesú na sebe veľký symbol BAOBAB -  a ten sa nenosí jednoducho, či ľahko.

Tak čo, ako sa popasujete s našou výzvou – obuť si BAOponožky? Ako sa vám nosí INAKOSŤ?

Obujte si aj vy BAOponožky!

BAOshop
20220406_121014.jpg

Farebné BAOponožky

Naše ponožky sú pestré, nesú odvážne a pestré farby...sú také iné. Majú na sebe vlny – ako život sám, raz si hore, raz si dole. Nesú posolstvo, že je OK byť iný.

10€
nákup
bottom of page